Panasonic Lumix DMC-GX80. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 2228,00 PLN

oszczędzasz do 48%

 • Producent: Panasonic
 • Kategoria: Aparaty cyfrowe
 • Rozdzielczość: 16 Mpx
 • Przekątna ekranu: 3.0 "
 • Ogniskowa min: 24
 • Ogniskowa max: 64
 • Stabilizator obrazu: optyczny
 • Nagrywanie filmów: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
 • Nośnik danych: karta SD
 • Rodzaj zasilania: akumulator
 • Balans bieli: auto, cień, zachmurzenie, światło dzienne
 • Czułość: 100, 200, 400, 800, 1600, 3200, 6400, 12800, 25600

zestaw zawierający aparat LUMIX DMC-GX80 i obiektywy LUMIX G VARIO 12-32 mm oraz LUMIX G VARIO 35-100 mm. Sprawdzi się w trakcie uwieczniania wakacyjnych podróży, tworzeniu kreatywnych portretów oraz fotografii sportu.

Aparat LUMIX DMC-GX80 Uniwersalność LUMIX DMC-GX80 to wielozadaniowy aparat. Za jakość obrazu odpowiada matryca o rozdzielczości 16 MPx pozwalająca na uchwycenie mnóstwa szczegółów interesującego Cię tematu zarówno na zdjęciu jak i na filmie w rozdzielczości 4K.

Niezwykła jakość fotografii Aparat wyekwipowano w detektor o rozdzielczości 16 megapikseli i procesor Venus Engine, jest to duet zapewniający niezwykłą wyraźność fotografii, ładne odwzorowanie i niewielką ilość szumu, nawet na wysokich czułościach.

Do zadań procesora należy dopasowanie odcieni, nasycenia i jasności, sprawiając, że obrazy są doskonałym odzwierciedleniem wizji fotografa. Współpraca matrycy, a także procesora zaowocowała nie tylko zdjęciami wyjątkowej jakości,w dodatku umożliwiła pierwsze w historii aparatów Lumix G usunięcie filtra dolnoprzepustowego, udoskonalając tym samym rozdzielczość aż o 10%!

Wartą omówienia funkcją jest Post-Focus, polegająca na wybraniu punktu, na którym ustawiona jest ostrośćhellip; po zrobieniu zdjęcia. Dzięki niej najważniejszy fragment zdjęcia zawsze będzie nadzwyczajnie ostry.

Pięcioosiowa optyczna stabilizacja obrazu HYBRID O.I.S. Wykorzystana w aparacie LUMIX DMC-GX80 umożliwia fotografowanie z długimi czasami naświetlania bez konieczności użytkowania uzupełniającego sprzętu nawet przy użyciu teleobiektywu.

Doceni to każdy, kto lubi spacerować cały dzień z aparatem. Filmowanie w 4K nad wyraz wysoka rozdzielczość obrazu - 4K, 4 razy większa od FullHD sprawi, że oglądając filmy nagrane Lumixem DMC-GX80 na nowo odkryjesz miejsce swojej ostatniej podróży i ponownie przeżyjesz wszystkie doświadczone emocje.

użycie technologii 4K pozwala użytkownikom Lumixa skorzystać z funkcji 4K Photo przy 30 kl./s. Pozwala ona na wybranie pojedynczej klatki o rozdzielczości 8 megapikseli z sekwencji wideo, a następnie zapisanie jej w formacie JPEG.

Uwolnij swoją kreatywność LUMIX DMC-GX80 dużo artystycznych filtrów i funkcji, pozwalających nadać Twoim zdjęciom i filmom niepowtarzalny charakter. Tryb Creative Control daje dostęp do 22 filtrów. Aparat zaopatrzono też w funkcję 4K Live Cropping ułatwiającą edytowanie nagrania w aparacie.

Gdy chcesz osiągnąć efekt panoramowania wystarczy ustawić kąt widzenia, a otrzymasz płynne panoramowanie bez konieczności stosowania fachowego sprzętu. Efekt zoomu można osiągnąć przez wybranie końcowego kadru, a aparat automatycznie wykona zbliżenie.

Ponieważ w tym procesie obiektyw się nie porusza, a efekty są generowane cyfrowo, przetwarzanie jest płynne, dając zadowalające rezultaty zawsze. Zawsze w kontakcie zastosowanie modułu Wi-Fi zaowocowało dodatkowymi opcjami robienia fotografii i możliwością udostępniania ich innym.

Połączenie aparatu ze smartfonem lub tabletem jest bardzo proste i zezwala na wysłanie zdjęcia i wideo do serwisów społecznościowych lub e-mailem niemal natychmiast po ich zapisie na karcie pamięci. Urządzenie przenośne może dodatkowo posłwykorzystać do zdalnego sterowania aparatem Lumix DMC-GX80.

Obiektywy LUMIX G VARIO 12-32 mm oraz 35-100 mm Mobilność i wszechstronność Takie połączenie obiektywów pokrywa prawie cały zakres od 24 do 200 mm (ekwiwalent dla formatu 35 mm) stwarzając kompleksowy pakiet, który pozwoli Ci fotografować w wielu sytuacjach.

Obiektyw LUMIX G Vario 12-32 mm, dzięki szerokim kątom widzenia jest wręcz potrzebnym obiektywem na codzień do np. Fotografii krajobrazowej lub ulicznej. Natomiast LUMIX G Vario 35-100 stanowi szczególnie korzystny wybór do fotografii portretowej czy nawet sportowej.

Tylko od Ciebie i Twojej wyobraźni zależy jak ich użyjesz i jakie efekty osiągniesz. Ostre fotografie z ręki Obiektywy wyposażono w system kompensacji drgań, dzięki czemu możliwe jest realizowanie ostrych, nieporuszonych fotografii w niekorzystnych warunkach oświetleniowych bez wykorzystania statywu.

nieprzeciętny wybór do filmów Obiektywy LUMIX G VARIO mogą posłwykorzystać przy produkcji filmów wysokiej jakości za sprawą płynnie zmienianej przysłony, warto uwydatnić, że zmiana odbywa się bez nagłych skoków ekspozycji, powodując, że na filmie nie ma niespodzianych zmian jasności.

Cicho działające części pozwalają na nagrywanie scen bez zakłócania dźwięku, co doskonale koresponduje ze śledzeniem obiektu, dzięki której ostrość znajduje się tam gdzie oczekuje jej twórca.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Aparaty cyfrowe